Další soutěže

Soutěže ve zpěvu v angličtině "English Nightingale" 2016


V pátek 3.6.2016 se Petr Zakrzewski zúčastnil soutěže ve zpěvu v angličtině "English Nightingale". Podpořit ho jela třída 2.HA. Petr si vybral krásnou píseň od Franka Sinatry "My way". V obrovské konkurenci, kdy s Petrem v kategorii jednotlivci soutěžilo dalších 26 soutěžících, se nám bohužel nepodařilo umístit.

 

Labyrintem ekonomie 2016

Dne 6. dubna 2016 se naší škole konal již 16. ročník tradiční ekonomické soutěže Labyrintem ekonomie. Źáci zde prezentovali své vědomosti nejen z odborných ekonomických předmětů, ale také výsledky své vlastní praktické činnosti. Jsme rádi, že jsme se opět po roce mohli setkat s žáky a učiteli partnerských škol z Havířova - Prostřední Suché, Ahol - SŠ GTL Ostrava a Albrechtovy střední školy z Českého Těšína.

Okresní soutěž v konverzaci v AJ 2016

Student 3.HA Michal Michálek se zúčastnil okresní soutěže v konverzaci v AJ ve Frýdku-Místku. Michal se úmístil na 8.-14. místě.

Soutěž DUEL 2016

Katedra účetnictví a Katedra podnikohospodářská Ekonomické fakulty VŠB – Technické univerzity Ostrava, pořádala dne 27. listopadu 2015 1. ročník soutěže DUEL pro studenty obchodních akademií a středních škol s ekonomickým zaměřením v Moravskoslezském kraji.

Soutěž byla rozdělena do 3 částí:

1. zpracování podnikatelského záměru

2. testy z problematiky podnikové ekonomiky, účetnictví a daní podnikatelských subjektů

3. případové studie problematiky účetnictví.

Naši školu na této soutěži reprezentoval tříčlenný tým složený ze studentů 4. OA – Martina Prokopová, Barbora Průžková a Jakub Folwarczny.

Středoškolské hry v sálové kopané 2016

Dne 9.12.2015 se v tělocvičně na krytém bazénu v Havířově konalo městské kolo středoškolských her v sálové kopané chlapců. V konkurenci všech havířovských středních škol se neztratilo ani družstvo Hotelové školy a Obchodní akademie Havířov a po velice tuhých bojích vybojovalo konečné krásné 3. místo. Družstvo tvořili: Jakub Folwarczny 4.OA Turšner Josef 4.OA . Hrdina Filip 1.OA Potočný Matěj 1.OA Madunický Denis 1.OA Debrecenyi Filip 2.HA Ganobčík Jakub 2.HA Graf Marek 1.HA Koník Lukáš 1.HA Pecka Dominik 1.OA Matoušek Jiří 1.OA.