Informace

Na této stránce naleznete všechny informace ohledně online výuky v současné době.

Důležité kontakty

Materiály do výuky včetně testů naleznete v systému Bakaláři.

Kontakty na vyučující: ZDE

Sledujte i Facebook a Instagram školy, kde vám vyučující dávají videa k výuce.

Výuka s Parkerem

Dear students,

I am happy to inform you that our native speaker Mr. Parker Heisler is ready to communicate with you every Tuesday from 10 a.m. to 1.30 p.m. We will start on March 24. If you are interested, please feel free to contact him individually on https://meet.jit.si/.

Please, contact Parker in advance on his FB or e-mail: heis304@gmail.com

Best regards,

Jaroslava Čelechovská, School Headmaster

Office 365

Všichni naši žáci můžou mít přístup ke kancelářskému softwaru Microsoft Office. Pro vytvoření účtu kontaktujte Lucii Málkovou malkova@obaka-havirov.cz

Maturanti mohou formátovat své práce ve Wordu, tvořit grafy a tabulky v Excelu. Je vytvořen návod jak formátovat maturitní práci. K dispozici je i video tutoriál na stránkování. Vše je uvedeno v Bakaláři.

Vstup do aplikace Office 365 ZDE

Zasílání materiálů a zadání úkolů k výuce

Komu nepřišlo zadání úloh z Bakaláře, je to pravděpodobně způsobeno tím, že nemáte v systému Bakaláři zadaný email. Zašlete svůj platný email na: cholevikova@obaka-havirov.cz nebo rmracek@obaka-havirov.cz. Váš email bude vložen do systému a Vy si pak budete moci vygenerovat heslo a získat tak přístup ke svým úkolům.

Zapomenuté heslo do systému Bakaláři

Zapomenuté heslo do systému Bakaláři si můžete sami vygenerovat. Musíte uvést váš e-mail, který máte uvedený v systému Bakaláři.

Obnova hesla do Bakaláře ZDE